Poradna

#

Otázka: gramofon + reproduktory

Dobrý ďeň, rozmýšľam nad kúpou gramofónu Lenco L-90 a potreboval by som pomôcť s výberom kvalitných reproduktorov na prehrávanie prevažne Rockovej hudby v rozumnej cene. nemám v pláne kúpiť tú najlacnejšiu možnoť a potom si búchať hlavu no na špičkové vybavenie zase niesu prostriedky :) prípadne ešte aké ďalšie komponenty k tomu bude nutné dokúpiť? ďakujem.

Odpověď: gramofon + reproduktory

Zdravím Vás. Do emailu jsem Vám zaslal doplňující otázky, na které potřebuji znát odpověď. Konopčík

Otázka: Reproduktory Vharfedale diamond 11.1

Dobrý den, hodí se reproduktory Vharfedale diamond 11.1 k přehravači Pionner XC-HM86D a jejich vzájemné propojení repro kabely s banánky AQ 646 SG. Děkuji za odpověď.

Odpověď: Reproduktory Vharfedale diamond 11.1

Zdravím Vás. Ano, toto nebude problém a bude to dobře fungovat. Konopčík

Otázka: přenoska

Dobrý den, mám gramofon tesla idyla. Mám tam rozbitou přenosku a chci se zeptat jestli je nějaká levná varianta/alternativa této přenosky? přenoska VK 4204 Děkuji za odpověď.

Otázka: přenoska

Dobrý den, mám gramofon tesla idyla. Mám tam rozbitou přenosku a chci se zeptat jestli je nějaká levná varianta/alternativa této přenosky? přenoska VK 4204 Děkuji za odpověď.

Odpověď: přenoska

Zdravím Vás. Váš gramofon má tzv. půlpalcové uchycení přenosky. Pro osazení je tedy vhodná jakákoli přenoska z naší nabídky s půlpalcovým uchycením, například Audio-Technica AT91BL, Ortofon OM 3E, Audio-Technica AT 95EBL atd. S pozdravem Konopčík

Otázka: Gramofon

Dobrý den. Potřebuji prosím doporučit nějaký ne moc drahý gramofon pro mého tchána, byl by to dárek k významnému jubileu. Děkuji Smetanová

Odpověď: Gramofon

Zdravím Vás. Rád Vám pomohu s výběrem vhodného zařízení, jen bych potřeboval nějaké doplňující informace. Potřebujete gramofon tzv. plug a play? Tedy zapoj a hraj, kde je gramofon vybaven vším (Phono předzesilovačem, zesilovačem a reproduktory), nebo má Váš tatínek doma nějaký zesilovací prvek (AV reciver či integrovaný zesilovač) a reproduktory? Díky za doplnění informací. Případně pište přímo na info@gramofony-desky.cz , nebo tel: 777 888 042 S pozdravem Konopčík

Otázka: Advance Acoustic X-i125

Dobrý den. Zajímá mně, jak je řešena konstrukce tohoto zesilovače, jestli se dá zeslabovat a zesilovat intenzita podsvícení displeje, jestli je plně ovladatelný dálkovým ovladačem a do kolika wattů skutečně hraje v A třídě. Děkuji za odpovědi.

Odpověď: Advance Acoustic X-i125

Zdravím Vás. Zesilovač je řešen jako klasická dual mono konstrukce, tedy oba dva kanály jsou od sebe navzájem zcela separovány a každý má zvlášť své zdrojové trafo a další elektro cesty včetně chlazení. Tento zesilovač umí hrát v "A" třídě do 25W. Displej se seřiditelný ve třech úrovních a čtvrtá je úplné vypnutí podsvícení. Na dálkovém ovladačí najdete úplně vše, tedy je tzv. dálkové plně obslužný. S pozdravem Konopčík

Položit otázku

Nejnovější aktuality

 

Omezení otevírací doby


V době od 19.4.2018 od 11.00 hod. do 20.4.2018 bude z technických důvodů uzavřena naše kamenná prodejna a studio. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Děkujeme za pochopení.